автомобільний завод, автопром
Кожна третя машина у світі продається у країнах БРІК

26 жовтня. Світові обсяги виробництва легкових автомобілів в 2010 році можуть досягти рекордних значень, перевищивши піковий рівень докризового 2007 року.

Такий прогноз робить Інститут PwC з проблем автомобільної промисловості (PwC Autofacts), відзначаючи, що цей розвиток подій можливий завдяки стійкому зростанню попиту на ринках, що швидко розвиваються і помітного відновлення виробничих запасів.

Згідно з останнім прогнозом PwC Autofacts, протягом перших восьми місяців 2010 року обсяг продажів легкових автомобілів у Японії, Західній Європі та США збільшився на 5,6%, або майже на 1,1 млн. одиниць. На глобальному рівні зростання було забезпечено завдяки країнам БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай), яким вдалося збільшити обсяг продажів на третину (33%), що становить 3,5 млн. одиниць.

Таїланд, Індонезія і Малайзія також зробили свій внесок в показники ринків, що швидко розвиваються – тут обсяг продажів у 2010 році збільшився на 500 тис. автомобілів, що ще раз підтверджує той факт, що баланс сил зміщується в бік Азії.

У рекордному 2007 році країни БРІК формували 18,7% світових продажів. У 2010 ж році, за прогнозами фахівців PwC Autofacts, на ці ринки буде припадати більше 30% очікуваного обсягу складання легкових автомобілів (69,9 млн. одиниць).

У той же час прогноз продажів легкових автомобілів у США на 2010 рік знижено з 12 млн. машин до 11,1-11,8 млн. одиниць. Незважаючи на те що в першій половині 2010 року, всупереч прогнозам, європейський ринок продемонстрував вельми позитивний обсяг продажів, далі спостерігалося різке зниження показників.

Джерело Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.