Анатолій Гриценко
Опозиція вирішить що робити до 5 березня

14 опозиційних партій до 5 жовтня узгодять свої дії у зв’язку з рішенням Конституційного суду про скасування політреформи-2004.

Про це повідомив лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко після засідання представників опозиційних партій.

Він поінформував, що в зустрічі взяли участь заступник глави “Батьківщини” Олександр Турчинов, заступник голови Європейської партії Володимир Лановий, заступник голови “Нашої України” Андрій Пару бій та лідер партії “Реформи і порядок” Сергій Соболєв.

Також були присутні
лідер Народного руху України Борис Тарасюк, заступник глави Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Андрій Мохник, заступник голови УРП “Собор” Павло Тарасюк і лідер Української народної партії Юрій Костенко.

У засіданні також взяли участь лідер партії “Українська платформа” Павло Жебрівський, заступник глави партії “Фронт змін” Андрій Пишний, лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко і заступник голови “Єдиного центру” Ігор Попов.

На зустрічі не був присутній з технічних причин лідер Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

За словами Гриценка, представники опозиційних партій вирішили вимагати відставки суддів Конституційного суду, а також заявили про необхідність проведення дострокових президентських і парламентських виборів.

“Остаточні позиції, тактичні та стратегічні кроки будуть узгоджені до вівторка. А в ці два дні опозиційні партії проведуть засідання своїх керівних органів для того, щоб заручитися легітимними рішеннями, оскільки сьогодні була розмова тільки керівників і деяких заступників”, – сказав політик.

Він також зазначив, що під час зустрічі представників опозиційних партій розглядалася можливість проведення акцій протесту у зв’язку з сьогоднішнім рішенням КС.

“Ми розуміємо, який стан суспільства, розуміємо, що зараз йде виборча кампанія, і саме тому конкретні кроки, які будуть визначені, все буде заявлено у вівторок”, – сказав Гриценко.

Він зазначив, що для вирішення ситуації, що склалася необхідно вносити зміни до Конституції законним шляхом, “але це не може зробити діючий парламент і президент, це повинні зробити інші люди”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.