Юрій Кравченко
Олексій Подольський переконаний, що Кравченка вбили

Журналіст Олексій Подольський, який свого часу був викрадений генералом Пукачем, вважає, що смерть колишнього голови МВС Юрія Кравченка, названого замовником вбивства Георгія Ґонґадзе, була вбивством. Він переконаний, якщо Захід буде незадоволений справою Ґонґадзе, то слідство будуть імітувати далі.

Подольський
також зауважив, що влада намагається проставити крапку у справі Ґонґадзе лише для того, щоб відзвітувати перед Заходом. Для цього, за словами журналіста, слідство використовує Олексія Пукача. Однак, за словами Подольського, якщо Захід не буде задоволений результатом справи, то розслідування буде продовжено і сфальсифіковано.

Журналіст переконаний, що Пукач – лише знаряддя злочину. “Пукач – це такий же шнурок, яким він душив, тільки живий. Система, яку створили політики, дає змогу плювати в обличчя громадянського суспільства. І ця система, коли правоохоронні органи обслуговують політиків, на сьогоднішній день тільки посилюється. На жаль, ніхто цю систему судити не збирається. А влада тим часом все зводить до окремого випадку – злісні генерали Кравченко, Пукач …”, – наголосив Подольський.

Нагадаємо, у в’язниці відбувають свої терміни виконавці вбивства Георгія Ґонґадзе: співробітники міліції Валерій Костенко і Олександр Попович засуджені до 12 років, а Микола Протасов – до 13 років позбавлення волі. У справі Подольського також несуть покарання лише виконавці: полковник Микола Наумець і майор Олег Мариняк отримали три роки позбавлення волі за перевищення службових повноважень.

Джерело Korespondent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.