Тиждень української моди
Дизайнери зараз працюють над своїми колекціями сезону весна/літо 2011

14 жовтня стартує черговий Ukrainian fashion week, який вже понад 10 років залишається стабільним модним майданчиком. Нині українські дизайнери працюють над колекціями сезону весна/літо 2011.

Зі слів дизайнера Олексія Залевського, український модний тиждень – це черговий екзамен, який мінімум двічі на рік потрібно скласти на відмінно. Ідею майбутньої колекції тримає у секреті, але каже, вона буде дуже весела та життєрадісна.

“Кожна нова колекція народжується з боєм та труднощами, і ніхто до кінця, навіть мої співробітники та помічники, не знають як буде виглядати колекція у кінцевому результаті, я, чесно кажучи, також. Це все такий творчий, але дуже складний технологічний процес, який, на жаль, займає багато часу”, – розповів дизайнер Олексій Залевський.

2009 рік для українських дизайнерів виявився більш стабільним, ніж 2010, каже голова оргкомітету тижня моди Ірина Данилевська. Тому не всі матимуть можливість показати повноцінні колекції на головному подіумі, але осторонь події також не залишаться.

“Тому деякі колекції дизайнерів ми, наприклад, побачимо на якихось заходах поза подіумом. На нашому прийнятті на честь відкриття тижня моди, на честь закриття тижня моди. На таких галузевих фахових вечірках, наприклад наших медіа-партнерів, ми побачимо когось з тих, кого звикли бачити в офіційному графіку, але приємно, що ми разом”, – каже голова оргкомітету UFW Ірина Данилевська.

Окрім дизайнерів з офіційної програми, очікується приїзд модного гостя – французького кутюр’є Стефана Ролана. 27-й тиждень української моди пройде традиційно у Києві з 14 по 19 жовтня.

ВІДЕО

Джерело 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.