Юрій Лужков
Святе місце не пустує: "Єдина Росія" шукає кандидатів на посаду мера російської столиці

Секретар президії генради “Єдиної Росії” В’ячеслав Володін заявив про те, що партія вже готує пропозиції президентові РФ Дмитру Медведєву щодо кандидатури наступника Юрія Лужкова на посту мера столиці.

Коментуючи новину про відставку Лужкова, Володін сказав: “Рішення президента не обговорюється Воно виконується.”. При цьому він від імені партії висловив жаль, “що один із засновників партії” Єдина Росія “в силу власних помилок втратив довіру глави держави”.

За словами Володіна, президент поінформував керівництво партії про свою позицію з цього питання кілька днів тому. “Ми ставимося до неї з розумінням”, – прокоментував точку зору Медведєва єдинорос.

Тим часом, прес-секретар президента Росії Тімакова Наталя розповіла про те, що у Лужкова, як і у будь-якого глави регіону, було два варіанти виходу у відставку: за власним бажанням або “з більш жорстким формулюванням – з підставою про втрату довіри”.

Тімакова розповіла, що Лужков, їдучи в тижневу відпустку, погодив свій від’їзд з Медведєвим, обгрунтувавши його тим, що повинен “подумати про те, як надалі будуть розвиватися події”. Тімакова також заявила, що президент не має наміру зустрічатися з колишнім мером Москви.

Юрій Лужков був відправлений у відставку указом Дмитра Медведєва “у зв’язку з втратою довіри президента РФ” вранці у вівторок, 28 вересня. Тимчасово виконуючим обов’язки мера Москви був призначений заступник Лужкова Володимир Ресін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.