ЄБРР
ЄБРР розвідує Україну

В Україну приїхала делегація ради директорів ЄБРР, аби оцінити інвестиційний клімат у країні після кризи.

“Вони розглядатимуть, як працюється в країні державному і недержавному бізнесу. Вони спілкуватимуться з компаніями, з керівництвом країни, і за результатами будуть зроблені висновки, які стануть основою для створення нової стратегії банку в Україні”, – сказав радник ЄБРР в Україні Антон Усов.

За його словами, останній раз відносини ЄБРР і України переглядалися в 2007 р., і їх суттєво скоригувала світова економічна криза. Він зазначив, що ЄБРР готує для України нову інвестиційну стратегію на наступні три роки.

«Фактично, як ми вважаємо, країна пройшла пік кризи, і нині важко зрозуміти, чого саме потребує Україна у післякризовий період», – наголосив Антон Усов і додав, що саме для цього рада директорів ЄБРР відвідає в основному південні українські області (Одеську, Миколаївську, Херсонську , Запорізьку, Дніпропетровську та Київ), зустрінеться  з нинішніми й потенційними клієнтами банку. Крім цього акціонери ЄБРР поспілкуються з прем’єр-міністром і головою Верховної Ради про інвестиційний клімат в Україні.

Антон Усов також зауважив, що по завершенні візиту в Україну ЄБРР та українська сторона мають підписати кілька важливих інвестиційних угод у сфері енергозбереження, виробництва та банківському секторі. Візит Ради директорів ЄБРР в Україну завершиться 24 вересня.

Джерело Deutsche Welle

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.