Олександр Ярославський
Олександр Ярославський

Президент групи DCH, генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 Олександр Ярославський у своїй доповіді на Українсько-китайському бізнес-форумі в Пекіні представив проект створення логістичного центру при Міжнародному аеропорту Харків.

“Завдяки своєму унікальному географічному положенню – в тому числі близькості російського кордону – Харків ідеальний для реалізації такого проекту. Крім того, є ще багато чинників успіху. Як відомо, Харків – приймаюче місто Євро-2012, а значить, компанії, які братимуть участь у проекті, отримують можливість заявити про себе в міжнародному масштабі “, – заявив Ярославський.

Як повідомляє DCH, при цьому він констатував, що в Міжнародному аеропорту Харків побудований перший в Україні приватний термінал, з яким логістичний центр буде працювати в єдиному комплексі.

“А значить, паперової тяганини не буде, все буде вирішуватися швидко” – заявив бізнесмен.

Також президент DCH акцентував увагу присутніх на тому, що аеропорт Харків є прикладом успішного приватно-державного партнерства, а новий приватний термінал став першим авіаоб’єктом Євро-2012 в Україні, зданим в експлуатацію.

Разом з тим, обсяг інвестицій в створення логістичного центру президент DCH оцінив у $300 млн.

“Ми готові розпочати реалізацію проекту хоч завтра. І я запрошую китайські компанії бути його співінвесторами – у будь-якій пропорції. Тим більше, що сприятливий інвестиційний клімат гарантовано: досить почитати останній Указ Президента про створення Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, щоб переконатися в цьому” – підкреслив Ярославський.

Нагадаємо, що 3 вересня в Пекіні в рамках офіційного візиту Президента України Віктора Януковича до Китаю відбувся Україно-китайський бізнес-форум, участь у якому взяли представники ділової та політичної еліти обох країн.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.