метро
Гроші на будівництво нової гілки київського метро метро «Троєщина - Осокорки» можуть дати японці

Японія готова надати кредит Києву на будівництво лінії метро «Троєщина – Осокорки» в обсязі 3 млрд. доларів. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслан Крамаренко.

«Працює українсько-японська група за участю представників уряду Японії з надання кредиту 3 млрд. доларів на організацію будівництва 4 гілки метро», – сказав Крамаренко.

Він відзначив, що умови кредиту дуже вигідні. За його словами, японська сторона готова надати кредит терміном на 30 років з річною ставкою 1,5%.

Водночас, за словами заступника голови КМДА, японська сторона готова інвестувати і в будівництво лінії швидкісного трамвая на Троєщину, що, на думку Крамаренка, більш вигідно, ніж будівництво метро.

По-перше, говорить чиновник, це пов’язано з термінами будівництва. На будівництво метро необхідно близько 5 років, а на будівництво лінії трамвая – близько 2 років (за наявності Подільсько-Воскресенського переходу). По-друге будівництво лінії швидкісного трамвая дешевше.

Крім того, заступник голови КМДА сказав, що Київ також паралельно веде переговори з цього питання і з китайськими компаніями.

Раніше перший заступник голови КМДА Олександр Попов заявив про можливу участь компаній з Китаю в будівництві Подільсько-Вигурівської лінії метро та лінії метро «Троєщина-Осокорки».

Джерело Proua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.