Японія
Японія планує влити $54 мільярди в економіку

Правляча Демократична партія Японії має намір подати на розгляд уряду і парламенту країни проект поправок до бюджету, що передбачає додаткові заходи щодо стимулювання економіки обсягом 4,6 трлн ієн ($54600 млн).

Прем’єр-міністр Японії Наото Кан, який попередив, що Японії загрожує доля Греції в разі подальшого зменшення обсягу експорту і зростання курсу ієни, до цього утримувався від рішучих заходів з підтримки економіки. Однак опозиційні партії зажадали розширити програми стимулювання на 4-5 трлн ієн ($47,5-59 млрд).

Минулого тижня уряд Японії схвалив строковий план грошових вливань в економіку, покликаний створити 200 тис. нових робочих місць і збільшити ВВП на 0,3%. В економіку надійдуть 918 млрд ієн (майже $11 млрд), однак план розкритикували і політики, і економісти, визнавши його недостатнім і запізнілим.

Представники Демократичної Партії вважають, що Японія зможе знайти кошти у розмірі 4,6 трлн ієн без збільшення обсягів емісії держоблігацій в цьому році.

Проект поправок до бюджету розглянуть в терміновому порядку на засіданні уряду на цьому тижні. У п’ятницю почнеться позачергова сесія японського парламенту, на якій обговорять проблеми економіки.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.