Янукович в Пекіні
Янукович в Пекіні

Глава Української держави Віктор Янукович прибув до Пекіна.

Візит відбувається на запрошення Голови КНР Ху Цзіньтао і сприятиме активізації подальшого українсько-китайського діалогу на найвищому рівні, виведенню українсько-китайських відносин на рівень стратегічного партнерства, створенню політичного підґрунтя для подальшого розвитку двостороннього співробітництва в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес для обох країн, та досягненню домовленостей з керівництвом КНР щодо активізації взаємодії у перспективних галузях економіки, а також у торгівлі та інвестиційній сфері, повідомляє прес-служба президента.

2-3 вересня Президент України перебуватиме у Пекіні, де планується проведення комплексних переговорів з Головою КНР Ху Цзіньтао та зустрічей з Головою Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників КНР У Банго та Прем’єром Державної ради КНР Вень Цзябао.

Глава держави також виступить на українсько-китайському бізнес-форумі, участь у якому братимуть провідні представники ділових кіл України та Китаю.

Крім цього, передбачається урочиста церемонія передачі Президентом України Національній бібліотеці Китаю факсимільної копії Пересопницького Євангеліє.

4 вересня 2010 року Глава держави відвідає Спеціальний адміністративний район КНР (САР) Сянган (Гонконг), а 5 вересня – місто Шанхай.

В ході офіційного візиту Президента України до Спеціального адміністративного району КНР Сянган (Гонконг) передбачено проведення переговорів з Главою Спеціального адміністративного району КНР Сянган Дональдом Цангом. Крім цього, Глава держави візьме участь у бізнес-ланчі з провідними підприємцями Гонконгу, ознайомиться з гонконгським портовим господарством, включаючи контейнерні термінали, а також відвідає Гонконгівську біржу.

Під час перебування у Шанхаї Президент України відвідає Міжнародну виставку «Експо-2010», де, зокрема, огляне національні павільйони України та Китаю, а також Науково-дослідницький та конструкторський центр компанії «Хуавей» – одного зі світових лідерів у галузі виробництва телекомунікаційного обладнання, де проведе зустріч з керівництвом компанії.

В ході візиту Президента України до КНР також планується укладення низки двосторонніх документів, спрямованих на поглиблення співробітництва та реалізацію конкретних проектів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.