Президент України Віктор Янукович
Янукович розповів діаспорі про свої хороші наміри

Президент України Віктор Янукович пояснив Українському конгресовому комітету Америки, що він виступає за розсекречення матеріалів Голодомору, заперечив тиск на пресу в Україні та пояснив ситуацію з “Тюрмою на Лонцького”.

Про це йдеться у листі Януковича до Комітету, який розміщено на сайті президента.

“Знаєте, я ніколи не встрявав у чвари. На слова я завжди реагував діями. І коли мені кажуть про те, що в країні начебто СБУ переслідує істориків з музею «Тюрма на Лонцького» у Львові  – я даю доручення Кабінету Міністрів про негайну передачу цього музею  з СБУ в  Інститут Національної пам’яті. І доручаю передбачити в бюджеті на наступний рік фінансування цього музею уже в системі Інституту Національної пам’яті”, – пояснює Янукович.

“Коли мені говорять, що я, начебто, заперечую Голодомор – я ініціюю розсекречення  архівних матеріалів, що стосуються періоду Голодомору, і передачу їх теж в Інститут Національної пам’яті, де історикам можна буде об’єктивно і з цілковитим доступом їх вивчати. Я проти того, щоб закривали історію і щоб політики робили на цьому спекуляції”, – додав він.

Гарант також розказав, що процес створення в Україні Громадського телебачення вже на завершальній стадії.

“Коли мені говорять про, нібито, згортання  свободи слова в Україні, я ініціюю процес створення Громадського телебачення. До речі, цей процес уже на стадії завершення, і на наступному засіданні Гуманітарної ради ми затвердимо концепцію Громадського телебачення, яка пройшла громадські обговорення в усій Україні”, – розповів Янукович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.