Зерно
Генпрокуратура перевірить дотримання вимог законодавства під час митного контролю експортованого зерна

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів забезпечити продовольчу безпеку держави. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Згідно з ним, Янукович доручив уряду вжити заходів щодо підвищення ефективності роботи Аграрного фонду, забезпечити оперативне реагування на зміни цін на внутрішньому ринку зерна, а також формувати в необхідних обсягах ресурси зерна державного продовольчого резерву.

Кабміну також доручено вжити заходів щодо впорядкування діяльності організованого аграрного ринку і стимулювання виходу на нього сільськогосподарських виробників.

Крім того, уряд повинен проаналізувати практику проведення митних процедур при експорті зерна та вжити заходів щодо їх вдосконалення.

Одночасно генеральному прокурору Олександру Медведько Янукович порекомендував провести перевірку дотримання вимог законодавства під час митного контролю експортованого зерна.

Відповідні доручення та рекомендації були дані з метою забезпечення продовольчої безпеки держави, раціонального використання зерна урожаю 2010 року і захисту інтересів вітчизняних сільгоспвиробників.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров виступає за створення в регіонах України продовольчих запасів для подолання ажіотажних сплесків на ринку продовольства.

В кінці липня Янукович доручив міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку забезпечити закупівлю Аграрним фондом 4-4,5 мільйони тонн зернових для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Джерело Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.