Яндекс
На Яндексі буде зібрана лише ліцензійна музика

Інтернет-сервіс Яндекс завтра запускає нову функцію, завдяки якій можна слухати музику прямо в пошуку на yandex.ua.

Як повідомили в прес-службі Яндекса , на сервері можна шукати не тільки треки, а й альбоми та виконавців з музичного каталогу пошукача. Наприклад, прямо в результатах пошуку можна прослухати пісню sun is shining, перші треки з альбому Легенди про Івана та Одарку, або найбільш популярні композиції U2.

Як говориться в офіційному прес-релізі Яндекса, для більш спрощеного музичного пошуку на сервері з’явився сервіс Музика. Наприклад, запитавши у Яндекса, чи є в його колекції треки, що цікавлять користувача, з результатів пошуку можна перейти на сервіс Музика та скласти плейлист.

“Сервіс дозволяє додавати в плейлист як треки, так і альбоми різних виконавців і слухати їх хоч цілий день – у хорошій якості і абсолютно безкоштовно. У музичному каталозі Яндекса зібрана тільки ліцензійна музика – близько 800 тисяч композицій і 58 тисяч виконавців”, – говоритися в прес-релізі компанії.

Також Яндекс повідомляє, що частка запитів, які так чи інакше пов’язані з музикою, становить 4% від загальної кількості запитів до пошукача. Щодня користувачі з України задають більш ніж 70 тисяч запитів з назвами композицій, альбомів або іменами виконавців.

Інтернет користувачі Яндекса частіше слухають закордонну музику, ніж українську і російську разом узяті – 66% і 34% відповідно. З травня по серпень 2010 користувачі Яндекса з України найчастіше слухали Lady Gaga, Stromae, Eminem, Michael Jackson і Rihanna.

Нагадаємо, раніше Яндекс запустив сервіс Народна карта, за допомогою якого кожен охочий може зобразити на супутникових знімках схему свого міста чи села.

Джерело Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.