секс, студентки
Британські студентки не проти заробляти сексом на навчання

У Британії давно ходять чутки, що молоді студентки підробляють як стриптизерок або дівчат за викликом Додатковим підтвердженням став скандал навколо зв’язку футболіста Уейна Руні з випускницею приватної школи та донькою добропорядних батьків із середнього класу, яка, проте, займається проституцією, йдеться у статті The Times.

І ось тепер завдяки спеціалізованим сайтам стає ясно, що студентки все частіше вибирають відносини з немолодими “спонсорами”: спілкування і зазвичай секс в обмін на фінансову підтримку і подарунки. 21-річна Еме вже знайшла одного спонсора, який дає їй по 500 фунтів при кожній зустрічі.

“Але він одружений і живе в 200 милях, і ми зустрічаємося нечасто. В ідеалі мені потрібна людина, яка забезпечить мені більш регулярний дохід: 1 тис. фунтів на місяць. Мені цього вистачить на життя і навчання”, – спокійно розповідає дівчина в інтерв’ю .

Один з найбільших “сайтів для спонсорів” – seekingarrangement.com, що нараховує 500 тис. осіб у всьому світі і понад 26 тис. – тільки в Британії. Він настільки популярний серед студенток, що адміністрація сайту вивішує в Google контекстну рекламу – ті, хто набирає у вікні пошукача слова типу “плата за навчання”, “грант для студентів” і т.п., бачать запрошення сайту для обрання для себе спонсора.

“Зазвичай дівчата хочуть отримувати щомісячне утримання, і зазвичай передбачається інтим”, – зауважив засновник сайту Брендон Уейд.

“Але у нас не так, як в ескорт-агентствах. Це відносини з конкретною людиною, також потрібно, щоб між вами проскочила якась іскра. У багатьох випадках це майже так, як відносини наставника з юною ученицею”, – розповідає Уейд.

Чоловіків на сайті seekingarrangement.com реєструють за гроші, а дівчат безкоштовно. Дівчата без натяків заявляють, чого хочуть і що готові запропонувати натомість. 22-річна Карлі, що вивчає історію мистецтв, обіцяє натомість на 2-4 тис. фунтів на місяць не тільки розділити ліжко, але і бути супутницею у всьому.

Еме познайомилася зі своїм першим спонсором через інтернету після того, як прочитала про такий тип відносин у журналі.

“Тоді я працювала в пабі: п’ять вечорів на тиждень, 6 фунтів на годину. Я страшно вимотувалась і вирішила: “Що завгодно, тільки не це”, – розповідає вона.

З багатьох кавалерів вона вибрала двох, які її зацікавили, зустрілася з ними особисто і вирішила підтримувати зв’язок з одним.

“Він, звичайно, не Річард Гір, але мені він сподобався, і я погодилася. Я не пишаюся, але і не соромлюсь. Одна моя подруга регулярно напивається і опиняється в ліжку з мужиками, які їй по-справжньому не подобаються. А мені хоча б платять!”- зауважила Еме.

Сучасні студентки більш прагматично відносяться до способів заробити і менше схильні до моралізаторства, відзначає автор статті. В результаті опитування на сайті працевлаштування студентів studentgems.com з’ясувалося, що кожна третя респондентка готова роздягатися за гроші, якщо виявиться у важкому матеріальному положенні, а 41% згодні зніматися ню.

19-річна Бет, що вивчає психологію, вважає, що відносини зі спонсорами часто бувають чесніші, ніж традиційні.

“Дівчатам потрібні гроші, а не бойфренди або чоловіки, а чоловіки шукають тих, хто буде дивитися на них знизу вгору і дозволить їм відчути власну значність. Мені подобається, що все по-чесному, що ніхто не прикидається, ніби зустрів любов на все життя”, – пояснює Бет.

Бет говорить, що отримала від спонсорів 5-6 тисяч фунтів.

“Мій ідеал – зустріти спонсора, який прагне до регулярних відносин, і жити в нього на утриманні”, – повідомляє вона.

Джерело The Times, InoPress

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.