Volkswagen, автомобіль
Volkswagen ще поговорить з Путіном і вирішить чи співпрацювати з ГАЗом

Німецький автоконцерн Volkswagen планує до кінця року прийняти рішення про співпрацю з «Групою ГАЗ».

Про це повідомив керівник VW в Росії Дітмар Корцеква.

«До кінця року приймемо рішення – або підписувати угоди з «ГАЗом», або підемо іншим шляхом. Але загальний настрій дуже позитивний », – зазначив він.

За його словами, для прийняття якихось рішень необхідно прояснити велику кількість питань з урядом Росії, Мінекономрозвитку і Мінпромторгу.

Про можливу співпрацю з «Групою ГАЗ» на початку вересня на зустрічі з прем’єром Володимиром Путіним заявив голова ради директорів Volkswagen Мартін Вінтеркорн. Він тоді пояснював, що російський авторинок розвивається настільки бурхливо, що концерн вважає за необхідне збільшити виробництво своїх машин у країні. Раніше також повідомлялося, що «Група ГАЗ» веде пошук стратегічного партнера для розвитку сегмента легкових автомобілів.

Говорячи про варіанти розвитку Volkswagen в Росії (розширення виробництва в Калузі і співпрацю з «Групою ГАЗ»), Датмар Корцеква сказав, що концерн розглядає обидва сценарії, оскільки оцінює російський ринок у найближчі роки в 3,5 млн. автомобілів. Потужності калузького підприємства Volkswagen розраховані на випуск 150 тисяч машин на рік, а концерну буде потрібно виробляти більше 300 тисяч автомобілів у Росії.

Нагадаємо, завод Volkswagen Group Rus в Калузі був запущений в листопаді 2007 року, з вересня 2010 року підприємство повністю перейшло на повномасштабне виробництво автомобілів, включающе зварювання і фарбування. По повному циклу калузький завод Volkswagen виготовляє чотири моделі: Volkswagen Tiguan і Volkswagen Polo седан, Skoda Octavia і Skoda Fabia, а в майбутньому році до них додасться Volkswagen Passat. Інвестиції в російський завод VW склали 570 млн. євро, а загальний обсяг інвестицій концерну в нашій країні сягає 774 млн. євро.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.