Volkswagen, автомобіль
Volkswagen розширяє виробництво в РФ

VW планує поступово розширяти виробництво авто у Росії і вже до 2018 року вийти на показник 360 тисяч автомобілів в рік. Автомобілі Volkswagen, можливо, будуть збирати і на конвеєрі ГАЗу.

Про намір розширити виробництво в Росії голова правління Volkswagen Мартін Вінтеркорн повідомив вчора прем’єр-міністру Володимиру Путіну: потужностей існуючого заводу, запущеного навесні 2008 р., вже не вистачає.

У довгостроковій перспективі Volkswagen будуватиме другу чергу, але в середньостроковій перспективі можливе контрактне складання автомобілів на потужностях групи ГАЗ.

За даними «АСМ-холдингу», за сім місяців 2010 калузький завод Volkswagen зібрав 57 600 машин. За цей рік буде 90 000-100 000 машин, обіцяє Вінтеркорн, в наступному році – 150 000, завод запрацює на повну потужність, а до 2017-2018 рр. Volkswagen планує продавати в Росії по 360 000 автомобілів щорічно.

Також відомо, що збірка автомобілів для Volkswagen не виключає випуску на цій же лінії і автомобілів інших автовиробників, переговори з ними тривають.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.