Vodafone
Vodafone продав свою частку China Mobile

Британський Vodafone Plc, найбільший стільниковий оператор світу за обсягом виручки, оголосив про продаж своїх 3,2% акцій в China Mobile Ltd за 4,3 млрд фунтів ($6,6 млрд).

Продаж, оголошенj в Лондоні пізно увечері у вівторок. Очікується, що це одна з багатьох угод Vodafone, який позбувається від міноритарних пакетів в інших компаніях і фокусується на основних ринках з надією підвищення вартості своїх акцій.

Приблизно 70% від продажу частки в China Mobile після податкового вирахування і виплати комісії за транзакцію отримають акціонери британського оператора мобільного зв’язку через викуп акцій, заявив Vodafone. Сума, що залишилася піде на погашення заборгованості групи.

Нагадаємо, Vodafone спочатку придбав частку (2,18%) у China Mobile у 2000 році і збільшив її до 3,2% у 2002 році. У британській компанії підкреслили, що, незважаючи на продаж, вона продовжить співпрацю з China Mobile, найбільшим за величиною ринкової капіталізації та кількістю абонентів оператором зв’язку в світі.

Vodafone в першому кварталі 2011 фінансового року продемонструвала зростання виручки на 1,1%. Виручка від надання послуг без урахування зміни курсів обміну валют і покупок у квітні-червні склала 10,6 млрд фунтів стерлінгів ($16,2 млрд).

Курс цінних паперів China Mobile опустився на 3,6% на торгах у Гонконгу після того, як Vodafone оголосив про угоду.

За матеріалами AFP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.