Олександр Турчинов
БЮТ: Турчинову приписали проблеми Держкомрезерву

Паралельно з викликами на допити до СБУ, Контрольно-ревізійне управління заходилося необґрунтовано звинувачувати Олександр Турчинова у нібито причетності до проблем Державного комітету з державного матеріального резерву, повідомляє прес-служба БЮТ.

По-перше. Як перший віце-прем`єр-міністр, Турчинов за посадою координував роботу міністрів – членів Уряду –  і ніколи не керував діяльністю Держкомрезерву. І навіть якби хотів, то не міг би того робити – цей комітет напряму взагалі не підпорядкований Кабміну, заявляє БЮТ.

По-друге. Керівники Держкомрезерву за цього та попереднього Уряду призначалися за кадровою квотою Блоку Литвина, який тепер є учасником чинної правлячої коаліції. Якщо всередині нинішньої влади розгортається війна за посади, не слід списувати цю проблему на опозицію.  Протягом останнього тижня влада вже вдруге перекладає свої проблеми, як-то кажуть, із хворої голови на здорову. Так, днями Уряд намагався вплести опозицію в історію з закупівлями вакцин, традиційно перекладаючи всю відповідальність на попередників. Однак вчора один із народних депутатів від Партії регіонів публічно зізнався, що насправді претензії у справі закупівлі вакцин адресовані чинному міністру охорони здоров’я Зиновію Митнику та самому Азарову, йдеться у заяві прес-служби БЮТ.

Безперервний потік звинувачень на адресу лідерів опозиції покликаний приховати брехню та некомпетентність команди Януковича-Азарова, та відволікти громадян від економічних та соціальних проблем, які щодня стають все більш очевидними, заявляє опозиція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.