Спілка політичних в’язнів України, Нескорені
Нескорені

На Львівщині, 19 вересня, відбулися урочистості з нагоди 20-річного ювілею Львівської обласної організації Спілки політичних в’язнів України.

У церемонії взяли участь керівництво міста та області, зокрема, мер міста Андрій Садовий та голова Львівської облради Мирослав Сеник, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Привітання від губернатора області зачитав його перший заступник Мирон Янків.

“Дозвольте від імені органів державної влади Львівщини та від себе особисто щиро привітати Вас з нагоди ювілею – 20-ої річниці Львівської обласної організації Спілки політичних в’язнів України! Окремо хочу привітати багаторічного голову Спілки, людину нескореного духу, нині почесного голову ЛОО Спілки політичних в’язнів України– Ярослава Малицького”, – йдеться у привітання голови Львівської ОДА.

“Робота та діяльність Спілки політичних в’язнів є надзвичайно важливою в контексті збереження історичної пам’яті щодо визвольної боротьби за відродження Української держави та відновлення історичної правди, реабілітації політв’язнів та репресованих. Особливу роль в цих процесах займає часопис „Нескорені”, – зауважив Горбаль.

Протягом багатьох років Спілка активно спрямовувала свою діяльність на служіння рідній Україні. Не дивлячись на поважний вік членів активно брала і бере участь в усіх важливих подіях – що характеризує Вас як особистостей мужніх духом та незламною волею. Ви збагачуєте нашу духовність та культуру, відкриваєте нові грані нашого минулого, сьогодення та майбутнього, плекаєте патріотизм та шану до наших героїв, відзначається у вітанні до спілки політв’язнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.