виборчий кодекс
Виборчий кодекс України приймуть одразу після виборів?

Влада має намір ініціювати прийняття виборчого кодексу відразу після проведення місцевих виборів. Про це повідомив президент України Віктор Янукович на зустрічі з президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Мевлютом Чавушоглу в понеділок у Києві.

«Я обіцяю, що відразу після цих виборів ми будемо ініціювати ухвалення виборчого кодексу, щоб він на тривалий час зафіксував усі необхідні положення виборчого законодавства, і під час виборів цей кодекс використовувався», – сказав він .

Янукович назвав «болісним» процес прийняття законодавства напередодні проведення місцевих виборів. За його словами, зміни до закону про вибори вносилися з метою проведення чесних і прозорих виборів.

При цьому Янукович запевнив, що закон про проведення місцевих виборів, прийнятий у липні цього року, «на 100% відповідав законодавству України». Зокрема, він зазначив, що положення про обмеження участі нових партій у виборах повністю відповідало закону про партії в Україні.

У той же час Янукович погодився з критиками цього закону, як в Україні, так і за її межами, про необхідність внесення змін до закону і надання права новим партіям брати участь у місцевих виборах.

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.