Pernod Ricard
У Pernod Ricard впала виручка

Річний прибуток французької Pernod Ricard виявився нижчим за прогнозованою в зв’язку зі скороченням продажів алкоголю в Західній Європі.

Чистий прибуток Pernod Ricard за 12 місяців, що завершилися 30 червня, зріс на 0,6% – до 951 мільйонів євро. Прогноз аналітиків становив 987 мільйонів євро, повідомляє агентство Bloomberg.

Виручка Pernod Ricard знизилася на 2% – до 7,08 мільярда євро.

Продажі в Європі, окрім Франції, склали 31% виручки групи у минулому фінансовому році в порівнянні з 34% роком раніше. Керівництво компанії відзначило збереження складної кон’юнктури на західноєвропейському ринку.

Акції Pernod подешевшали на 1,7% в ході торгів у четвер, ринкова капіталізація компанії становить трохи менше 16 мільярдів євро.

Pernod Ricard (штаб-квартира в Парижі) посідає друге місце в списку найбільших алкогольних компаній світу. Основні марки – Chivas Regal, Havana Club, Beefeater, текіла Olmeca, Jameson, Absolut, Martell, лікер Malibu, Ballantine’s, шампанські Mumm і Perrier Jouet, Malibu та ін. Крім того, компанія відома як виробник пастис (анісового аперитив).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.