Віктор Янукович
Візит Януковича не вплине на відносини України із Заходом

Участь в Генеральній Асамблеї ООН носить для президента України Януковича швидше символічний характер. Так вважає директор інституту проблем управління ім. Горшеніна Володимир Фесенко.

“Я б не робив по відношенню до нього якихось великих очікувань, що він може вплинути на відносини із Заходом, тому що участь у Генасамблеї ООН для Януковича, так і для Ющенка носить швидше символічний характер: от треба побувати на цій тусовці світових лідерів, відзначитися, виступити, зробити якісь заяви. Як кажуть і себе показати і на інших подивитися, попрацювати на міжнародний імідж. Водночас, для Януковича чим далі тим більше виявлятися проблема розбіжностей у словах і діях. Якщо він вчасно цього не зрозуміє, то і він і країна матиме серйозні проблеми”, – зауважив політолог.

Крім того, на думку політолога візит має іміджевий характер. Про це за словами Фесенка свідчать і лист до діаспори і поява на офіційному сайті глави держави розділу, який стосується Голодомору.

“Вони мають швидше іміджевий характер і спрямовані на те, щоб спростувати думку, які з’явилися стосовно Януковича в США і, зокрема, в українській діаспорі. Крім того, Янукович вирішує завдання налагоджування нові контакти”, – зауважив політолог.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.