Google
Google - найпривабливіший роботодавець

Американські студенти, які отримали освіту в провідних бізнес-школах і університетах світу, назвали корпорацію Google найпривабливішим у світі роботодавцем.

Такі результати дослідження шведської аналітичної компанії Universum, яка опитала більше 130 тисяч студентів технічних спеціальностей і зі знаннями в області бізнесу.

Google, який відзначив кілька днів тому свій дванадцятий день народження, зайняв перший рядок у рейтингу найкращих роботодавців завдяки своїй унікальній корпоративній культурі, прокоментував результати дослідження BusinessWeek. Видання відзначає, що Google організовує для співробітників безкоштовні обіди і відвідування перукарні, а також дозволяє їм приводити на роботу домашніх вихованців.

Інтернет-гігант, що має в штаті приблизно 22 тисячі співробітників, обійшов у рейтингу Microsoft, IBM, Sony і BMW, які зайняли друге, третє, четверте, п’яте місця відповідно. У десятку кращих роботодавців світу також увійшли Intel, General Electric, Siemens і Procter & Gamble.

Замикає десятку корпорація Apple, вперше увійшла до рейтингу Universum у 2009 році. У минулому році рейтинг також очолював Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.