Віагра
Або слух або... Віагра

Засоби від еректильної дисфункції, такі як віагра, збільшують ризик втрати слуху у два рази, попереджають учені із США і Великобританії.

Незважаючи на те, що ці ліки перевернули життя багатьох чоловіків, їм слід знати про можливі негативні наслідки для здоров’я. У ході дослідження експерти вивчили дані про 11 тисяч 526 чоловіків у віці 40 років і старше. Лише один з шести чоловіків, ніколи не приймали ліки від імпотенції, страждав від втрати слуху, проте кількість проблем зі слухом зростала вдвічі серед представників чоловічої статі, які вдавалися до допомоги Віагри і подібних препаратів.

Раніше вченим було відомо про зв’язок таких ліків з раптовою втратою слуху, однак дана робота показала, що ушкодження може накопичуватися роками.

Ліки від безпліддя збільшують приплив крові до певних частин тіла, що допомагає чоловікам успішно займатися любов’ю. Можливо, подібний ефект спостерігається і в області вух. Збільшення кровопостачання може стати причиною пошкоджень і зниження функції слуху.

«Поки що ми не можемо з вірогідністю стверджувати, що Віагра та інші препарати від імпотенції слід заборонити. Проте кожен пацієнт повинен отримувати попередження про можливі проблеми зі слухом. Таким чином, чоловіки будуть напоготові, і, в разі появи підозрілих симптомів, зможуть вчасно звернутися до фахівців», – розповідають дослідники.

Крім цього, вони радять всім чоловікам, у яких вже є проблеми зі слухом, уникати використання ліків від еректильної дисфункції.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.