Державна податкова адміністрація, ДПА
Усі великі платники податків в одному офісі

Львівська облдержадміністрація пропонує створити офіс для підприємств-великих платників податків для того, щоб полегшити спілкування з податковою.

Про це повідомив під час прес-конференції голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

“Ми підтримуємо ініціативу створення у Львові офісу для великих платників податків. Львівська облдержадміністрація сприятиме тому, щоб великі платники податків отримали легше спілкування з Державною податковою адміністрацією в області. Переконаний, що це вплине на зменшення рівня недовіри до органів державної податкової служби”, – розповів голова Львівської ОДА.

Василь Горбаль запевнив, що Львівська ОДА разом з керівництвом ДПА Львівщини оперативно реагуватиме на факти згортання підприємцями своєї діяльності через некоректні дії податківців.

“Сьогодні керівництво Львівської області спільно з ДПА  докладе усіх зусиль для того, щоб налагодити добрі відносини між  контролюючими органами  і підприємствами, – зазначив голова Львівської ОДА, – Все частіше на нарадах ми говоримо про грузинський досвід, запрошуємо іноземних експертів для того, аби створити спеціальну атмосферу для підприємств, яка стимулюватиме їх розвиток. До речі, це питання — на порядку денному на державному рівні. Так, 28 вересня відбувся Комітет економічних реформ під головуванням Президента України Віктора Януковича щодо піднесення бізнесу”, – цитує Горбаля прес-служба Адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.