Альтруїзм
Альтруїзм винагороджується із сторицею

Останні дослідження британських вчених під керівництвом доктора Девіда Льюїса (Dr David Lewis) з університету Сассекса (University of Sussex), Великобританія, довели, що допомагаючи іншим, ми можемо покращити власне здоров’я, повідомляє Daily Mail. У ході експерименту група вимірювала рівень стресу і емоційний стан чоловіків і жінок, які здійснювали добрі справи протягом 9 днів.

Підсумки дослідження такі: «Чуйність здатна знизити рівень стресу», – говорить доктор Льюіс. Люди, що допомагають іншим, впевнені в собі, менше нервують і в цілому більш позитивно налаштовані, ніж інші.

Вплив стресу на організм широко відомий: він послаблює імунітет, підвищує тиск, збільшує ризик серцевих нападів і навіть може призвести до безпліддя.

Дослідження страхової компанії Simplyhealth довели, що добрі справи викликають ланцюгову реакцію, і той, кому ви допомагаєте сьогодні, завтра допоможе іншій людині. Вчені Гарвардського університету (Harvard University), США, раніше з’ясували, що допомагаючи іншим, ми стаємо фізично і психічно сильніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.