Укрпошта
Мінтранс заперечив повідомлення Украпошти щодо підняття тарифів на обслуговування

“Укрпошта” розповіла про складну ситуацію, збільшення витрат на ведення своєї діяльності, проте вартість послуг “Укрпошти” не зміниться. Про це повідомляє прес-служба Міністерства транспорту та зв’язку України.

За інформацію Укрпошти, діючий рівень тарифів на пересилання непріоритетної письмової кореспонденції в межах України запроваджено 31 грудня 2008 року.
Ці тарифи менші, ніж у конкурентів Укрпошти, як офіційних, так і прихованих, що діють на внутрішньому ринку послуг поштового зв’язку, йдеться у повідомлені.

Інші оператори надають послуги в найбільш прибуткових секторах поштового ринку, а непривабливі його сегменти, особливо обслуговування сільського населення, залишаються за національним оператором. А отже, як повідомляє Укрпошта, підприємству стає дедалі важче підтримувати свою конкурентоздатність.

Зважаючи на зростання впродовж останніх двох років мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, інфляцію тощо, збільшуються витрати Укрпошти на забезпечення технологічного процесу надання універсальних послуг поштового зв’язку, зокрема й з пересилання простої та рекомендованої письмової кореспонденції.

Про цю ситуацію підприємство поінформувало Національну комісію з питань регулювання зв’язку (НКРЗ) та Міністерство транспорту та зв’язку України, зокрема й надано пропозиції щодо тарифної політики на 2011 рік. Рішення НКРЗ щодо цього питання не прийнято, тож тарифи лишаються без змін, підкреслив Мінтранс.

Як повідомлялося, ДП “Укрпошта” має намір підняти тарифи на універсальні поштові послуги на 20% з 1 січня 2011 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.