прапор ОБСЄ
В Україну приїде Верховний Комісар ОБСЄ

15-18 вересня в Україні з візитом перебуватиме Верховний Комісар ОБСЄ у справах національних меншин Кнут Воллєбек. Про це інформує речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Очікується, що відбудуться його зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Литвином, в Адміністрації Президента України, з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, керівництвом Мін’юсту, Міносвіти, Мінкультури, Держкомнацрелігій, в комітеті ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

У ході зустрічей планується обговорити питання законодавчого регулювання в Україні питань забезпечення прав осіб, що належать до національних меншин, зокрема питання мовної політики, а також статусу та прав раніше депортованих осіб. Також розглядатимуться питання, пов’язані із станом забезпечення прав етнічних українців в інших державах. Крім того, Верховний Комісар ОБСЄ у справах нацменшин відвідає Крим, де проведе зустрічі в Раді Міністрів АРК, Верховній Раді АРК та з громадськими організаціями півострова.

«Україна завжди підтримує відкритий і конструктивний діалог з ОБСЄ з питань забезпечення прав осіб, що належать до національних меншин, як в нашій державі, так і за її межами», – сказав О.Дикусаров.

Джерело Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.