українські паспорти
В Україні знову бракує паспортних бланків

В Україні дефіцит українських паспортних бланків
В ОВІРі інформують, що проблема виникла через мізерне фінансування.

Щоправда, дефіцит є не у всіх регіонах (наприклад, у Харківській та Дніпропетровській областях проблем немає за рахунок запасів), так і скоро ситуацію обіцяють нормалізувати. “Така проблема виникла вперше, – розповів начальник Управління ГІРФО у Києві Ігор Моренець. – Відвантаження обіцяють за тиждень. Як тільки бланки з’являться, заборгованість ліквідуємо за 2-3 дні. Видаватися паспорти будуть в порядку черги”.

“Між МВС і нашим поліграфкомбінатом зараз немає договору. Коли він і гроші з’являться, то ми почнемо друк бланків, – повідомив начальник відділу режимного поліграфкомбінату “Україна” Олександр Коломійчук (цей комбінат займається друком бланків паспортів. – ред.)”.

За словами головного радника глави МВС Костянтина Стогнія, договір буде найближчим часом. “На бланки, які потрібно додрукувати, вже виділено 13 млн грн., за планами повинні зробити більше мільйона штук”, – повідомила заступник начальника управління паспортної роботи МВС Алла Чередниченко.

До речі, за даними консорціуму ЄДАПС, з бланками закордонних паспортів в країні зараз проблем немає, вони відвантажуються без перебоїв.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.