НЕК
Тепер НЕК хоче добратися і до мобільних телефонів

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі (НЕК) ініціює законодавче врегулювання виробництва і розповсюдження мобільного контенту.

Для запобігання розповсюдження на території України мобільного контенту, який пропагує насильство, жорстокість і порнографію, голова НЕК Василь Костицький запропонував класифікувати його як один з видів цифрового контенту і поширити на нього обмеження, що стосуються будь-якої іншої фото- та відеопродукції.

Ці обмеження зафіксовані в розроблених НЕК змінах до закону Про захист суспільної моралі, вперше оприлюднених на початку року. Проектом пропонується заборонити виробництво і продаж будь-якої продукції, що пропагує зміну насильницьким шляхом або конституційного ладу України її територіальної цілісності, тероризм, релігійну ворожнечу, ксенофобію, українофобію, антисемітизм, вживання токсичних і наркотичних речовин, алкогольних напоїв, куріння, проституцію, торгівлю людьми, а також створення та розповсюдження продукції порнографічного характеру та містить непристойні жести.

Представники НЕК переконані, що за допомогою таких змін можна зобов’язати телекомунікаційних операторів і провайдерів обмежити доступ дітей до перегляду мобільного контенту, що містить елементи еротики і насильства.

Нагадаємо, у квітні Нацкомісія спільно з українськими операторами вирішила скласти список сайтів, рекомендованих для відвідування неповнолітніми замість того, щоб забороняти сайти з неналежним змістом.

Джерело Кореспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.