День знань
В Україні День знань

Сьогодні в Україні відзначають День знань, поновлюють навчання школярі і студенти.

Напередодні міністр освіти та науки Дмитро Табачник повідомив про забезпеченість шкіл підручниками. Він наголосив, що там, де не вистачає підручників, на допомогу прийде Інтернет.

“Підручниками школа забезпечена повністю. Є затримка частини підручників для десятого класу, але вони всі разом із програмами є на сайті міністерства і видавництв, вони надруковані в педагогічній пресі”, – заявив Дмитро Табачник.

“Непереконливо звучать закиди, що хоча б один із десятикласників не вміє користуватися Інтернетом і не зможе подивитися перші глави. І в селах 86% шкіл комп’ютеризовано, а якщо ні, то роздрукують перші кілька глав і місяць позаймаються, тим більше, добре знають, що перший місяць іде повторення”, – заявив Дмитро Табачник.

Також міністр спростував інформацію, що з’явилася напередодні у ЗМІ, про скорочення на чверть україномовних учителів у Донецькій обл. Такі повідомлення він назвав абсурдом.

Президент України Віктор Янукович сьогодні о 09:00 візьме участь в урочистостях з нагоди Дня знань і початку нового навчального року у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови №16 м. Києва (вул. Вишгородська, 42/1).

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.