судно на мілині
Капітан і боцман не впоралися з керуванням судна

Норвезька поліція затримала громадян Росії (капітана і боцмана суховантажу), які, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, ледь не посадили судно на мілину.

«У ніч на 1 вересня суховантаж Wilson Rhine буквально на останніх метрах відвернув від мілководдя, знаходячись у водах Аустеволл, західна Норвегія. Судно йшло з Роттердама в Сотра з вантажем сталі, близько 4 години ранку служба контролю руху Квітсой зауважила, що судно пішло з рекомендованого курсу і наближається до небезпеки. Зв’язатися з судном по рації не вдалося, проте в останні хвилини перед тим, як вискочити на мілину, судно різко відвернуло і потім вийшло знову на рекомендований курс », – повідомив редактор «Морського бюлетеня» Михайло Войтенко.

«Вранці судно прийшло в Сотра, на борт піднялася поліція, проба на алкоголь показала, що капітан і боцман, обидва громадяни Росії, були нетверезими, їх затримали», – зазначив Войтенко, додавши, що власником суховантажу є норвезька компанія.

Нагадаємо, 13 серпня, у протоці Бель біля берегів Швеції з вини п’яного капітана, громадянина України, сів на мілину нідерландський суховантаж Flinterforest, що належить компанії Flinter Shipping B.V.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.