Гонг Миру
Кременчуц перше місто-не столиця, в якому встановили Гонг Миру

Напередодні в м. Кременчук Полтавської обл. був встановлений Гонг Миру. За словами Президента Міжнародного комітету Миру Джуйото Сунтані Гонг Миру встановлюється тільки в одному з міст країни і символізує боротьбу за мир.

Кременчук був вибраний ініціатором створення і установки гонгу  Індонезією за плідну співпрацю з багатьма містами світу, з урахуванням героїчної історії міста, численних жертв під час Великої вітчизняної війни”, – сказав Д.Сунтані.

За словами мера Кременчука Миколи Глухова, Гонги Миру встановлені в столицях інших країн, а Кременчук – це перше місто, яке не є столицею.

Гонг Миру створений як реальна відповідь процесам світової глобалізації. Гонг Миру повертає людство, яке населяє всю планету, до єдиної сім’ї – “Сім’ї планети Земля”, – сказав один з ініціаторів створення Гонгу Миру в Кременчуці, Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу і розвитку Андрій Мельник.

Д.Сунтані під час церемонії відкриття Гонгу Миру в кременчуцькому Парку Миру запропонував створити Міжнародну асоціацію міст, в яких вже встановлені Гонги Миру, що надалі сприяло б боротьбі за мир, проти тероризму, ксенофобії, тоталітаризму.

Також він додав, що наступним містом, в якому буде встановлений Гонг Миру, стане Осло. Всього найближчим часом його планують встановити більш ніж в 30 країнах.

Сам Гонг є 150-кілограмовою металевою тарілкою, в середині якої зображено 10 символів найбільших релігій світу. Далі по колу – прапори держав світу.

Нагадаємо, Індонезія передає Гонги Миру в дружні країни.

Джерело РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.