МВС, міліція
Міліція не відреагувала на звернення організаторів фестивалю

Вчора, 26 вересня, під час проведення фестивалю повстанської та патріотичної пісні «Гайдамака.UA» група з 15 молодиків у спортивних костюмах і з битами напала на охорону і організаторів фестивалю.

Інцидент трапився о 20:30, коли до столиків організаторів фестивалю підійшла організована група молодих чоловіків характерної зовнішності. У деяких з них за спиною були заховані бейсбольні біти і палиці. Наблизившись до столика,  реєструються учасників фестивалю, хулігани тут же приступили до побиття осіб, що сиділи і продовжили напад бійкою з охоронцями фестивалю, яких виявилося на вході в кілька разів менше ніж нападників. Не чекаючи підходу допомоги з боку головної сцени фестивалю, молодики з битами кинулися врозтіч по всій території фестивалю, на якій проводилися концерти і лекції.

Два працівники міліції, які знаходилися безпосередньо на фестивалі у формі, не побажали зробити будь-яких ефективних дій, тому ніхто з нападників, за станом на 22:00, не був затриманий. За словами організаторів фестивалю, їх звернення в міліцію міста Ірпеня, за телефоном 102, було просто проігноровано, не дивлячись на те, що є постраждалі з травмами різного ступеня.

Тікаючи від сил охорони фестивалю та учасників, хулігани обіцяли повернутися з великими силами, у зв’язку з чим охорону фестивалю було посилено, в тому числі за рахунок добровольців з числа відвідувачів та учасників фестивалю «Гайдамака.UA»

Нагадаємо, з 24 по 26 вересня в парку Перемоги міста Ірпеня проводився фестиваль повстанської та патріотичної пісні «Гайдамака.UA». У програмі фестивалю політичні дискусії та зустрічі з відомими політиками, журналістами та громадськими діячами, а також концертні майданчики на яких вже виступили або збираються виступити ряд відомих українських гуртів, таких як «Тінь сонця», «ТНМК», «От Вінта», «Мертвий Півень», «Тартак» і «Вертеп» і виконавців, серед яких Тарас Чубай, Ярослав Джусь і Тарас Компаніченко. Деякі політики проросійської орієнтації намагалися зірвати «Гайдамаку.UA» ще до його початку, в тому числі вдаючись до відвертих провокацій.

Джерело pro.UA

Comments

  1. Просто виродки, інших слів немає. Уявляє, скільки було б смороду, якби у Львові побили російськомовних туристів. Українофоб Колесніченко першим б звертався в СБУ. А настправді такі провокації навіть принесуть користь – бо здорова частина суспільства згуртується чинитиме опір бидлу, яке намагається окупувати Україну. Цікаво, як відреагує наш Гарант і його вірна соратниця пані Герман???

  2. Та вони нас взагалі за людей не вважають – у нас в Росії МінЮст подав позов до суду за ліквідацію Об’єднання украінців Росії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.