Хата, особняк
У Гонконгу продали найдорожчу хату

Триповерховий особняк був куплений за ціною 709 тис. гонконгських доларів ($91 тис.) за кв. м, що є абсолютним рекордом для місцевого ринку нерухомості. Експерти в черговий раз заговорили про «перегрів» ринку.

Особняк Sunbeam House 5 площею 395 кв. м розташований у престижному районі Repulse Bay Road. Він був проданий сином одного з місцевих девелоперів. Загальна вартість операції склала 280 млн гонконгських доларів ($36 млн).

Нагадаємо, що в червні цього року в Гонконгу зірвалася угода з придбання апартаментів вартістю $ 57 млн (майже $100 тис. за кв. м) – покупець, вже вніс перший внесок у розмірі 5% від загальної суми, з невідомих причин відмовився від придбання цього об’єкта. Аналогічним чином поступили ті, хто уклали договори на придбання 20 інших апартаментів в цьому ж будинку.

Високі темпи зростання цін на житло в Гонконгу зумовлені, перш за все, дефіцитом (і, отже, дорожнечею) земельних ділянок під забудову. У червні і липні дві земельні ділянки були продані на аукціоні за $1,3 млрд і $1,4 млрд. Влада має намір боротися з цією проблемою за рахунок осушення частини прибережного шельфу.

Проте експерти вважають, що житлова нерухомість регіону продовжити рости в ціні. Аналітики Knight Frank прогнозують, що в 2011 році її вартість підніметься на 12%.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.