
Афганська незалежна виборча комісія (Центрвиборчком) перерахує виборчі бюлетені в 10 провінціях країни, повідомив у неділю на прес-конференції в Кабулі глава ЦВК ІРА Фазил Ахмад Маанаві.
За словами Маанаві, перерахування голосів викликано значним числом скарг на підтасування і махінації з виборчими бюлетенями.
Маанаві повідомив, що серед скарг є претензії про масове вкидання виборчих бюлетені в урни для голосування в тих провінціях, де проголосувало дуже мало осіб.
Також є інформація, що виборців голосували по декілька разів чи використовували у голосуванні фальшиві картки виборця.
За словами Маанаві, комісія закінчує збір даних про голосування в провінціях, обробивши вже понад 98% даних. За попередніми неповними даними, у виборах взяли участь 4,020,000 мільйона чоловік.