Kabul bank
Керівництво Kabul bank "кинуло" клієнтів

В столиці Афганістану Кабулі величезні черги до відділень банку, керівники якого, за чутками, зникли з грошима вкладників. Центробанк Афганістану заморозив активи акціонерів і керівників Kabul bank. Минулого тижня гендиректор і голова ради директорів найбільшого приватного банку Афганістану несподівано пішли у відставку.

З’явилися чутки, що разом з грошима вкладників. Починаючи з суботи сотні жителів Кабула намагаються забрати свої заощадження, незважаючи на заклики влади до спокою.

“Коли я почув новини, тут же прийшов, щоб закрити свій рахунок. Але тут вже була юрба,” – розповів Моххамед Наваз, житель Кабула, у якого в банку “зависли” $15 тисяч.

“Я в будь-якому випадку хочу забрати мій внесок. Якщо банк знову стане надійним, я, може бути, поверну свої гроші в нього,” – розповідає інший клієнт Kabul bank.

За інформацією американської преси, керівники, які звільнилися, витратили $160 млн. з казни банку на придбання елітної нерухомості в Дубаї. Тим часом, через Kabul bank проходять величезні платежі держави – зокрема, кошти на відновлення інфраструктури. Крім того, через цей банк отримують зарплату 250 тисяч афганських держслужбовців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.