Податковий кодекс України
Відповідно до проекту Податкового кодексу під спрощену систему оподаткування потрапляють поміж інших працівники мереж секонд-хенд та таксисти

Кабінет міністрів України пропонує встановити на рівні від 200 до 600 грн / місяць ставку податку за спрощеною системою оподаткування для фізичних осіб-підприємців у населених пунктах чисельністю понад 150 тис. чоловік; від 20 до 200 грн / міс. – на території інших населених пунктів.

Такі норми містяться в проекті Податкового кодексу (ПК), оприлюдненому на сайті Дзеркала тижня.

Окремо для фізичних осіб, які ведуть діяльність у сфері інформатизації, ставка податку встановлюється у розмірі 1200 грн / міс.

Платниками податків за спрощеною системою оподаткування є фізичні особи-підприємці, в штаті яких перебуває не більше двох осіб (включаючи членів сімей) і обсяги доходу яких не перевищує 300 тис. грн (щорічно індексується на рівень інфляції).

Спрощена система оподаткування не поширюється на фізосіб-підприємців, що здійснюють діяльність: з організації азартних ігор; виробництво та роздрібний продаж підакцизних товарів (крім діяльності фізосіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива і столових вин); виробництво і роздрібну продаж паливно-мастильних матеріалів; виробництво і роздрібну продаж паливно-мастильних матеріалів; фінансову діяльність; операції з нерухомим майном; зовнішньоекономічну діяльність, крім експорту програмного забезпечення; з надання послуг пошти та зв’язку; у сфері права; у сфері бухгалтерського обліку та аудиту; рекламну діяльність і деякі інші види діяльності.

Примітно, що в проекті НК спрощена система оподаткування поширюється також і на торгівлю секонд-хендом. Також таксисти та водії вантажівок згідно з проектом НК отримують право застосовувати спрощену систему оподаткування до 1 січня 2012 року.

Джерело – РБК-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.