БЮТ
БЮТ знов має проблеми з реєстрацією

Начальник Бориспільського управління юстиції Сергій Гавриленко відмовився спілкуватись із представниками районного партійного осередку політичної партії «Батьківщина», викликавши наряд міліції.

«Сьогодні ми прийшли до начальника Бориспільського управління юстиції Сергія Гавриленка щоб дізнатись, чи перереєстрували керівництво партійного осередку. Втім Сергій Гавриленко навіть не хотів з нами розмовляти. Натомість він викликав міліцію», – розповів голова Бориспільської районної «Батьківщини» Віктор Прошкі, повідомляє прес-служба Київської обласної організації партії.

Правоохоронці, які прибули на місце, зафіксували, що виклик був безпідставний. Лише після цього Гавриленко почав розмовляти з активістами районного партійного осередку «Батьківщини».

«Сергій Гавриленко пояснив нам, що дуже багато політичних партій подали документи на перереєстрацію. Часу на розгляд всіх документів катастрофічно не вистачає. А працівник управління юстиції, який займався нашими документами, на лікарняному. Нам дали абсолютно безглузде пояснення», – підкреслив Віктор Прошкін.

Голова Бориспільської районної «Батьківщини» наголосив, що при цьому у Бориспільського міськрайонного управління юстиції вистачило і часу, і людей, аби зареєструвати фальшиві партійні організації у місті Бориспіль та Бориспільському районі.

Прошкін зазначив, що у будь-якому випадку сьогодні відбудеться партійна конференція Бориспільської районної «Батьківщини» з висунення кандидатів до Бориспільської районної ради по багатомандатному виборчому окрузі.

Нагадаємо, що сьогодні сплинув 10-денний термін, протягом якого працівники управління юстиції мали зареєструвати нове керівництво Бориспільської районної «Батьківщини». Всі необхідні документи були подані в орган юстиції ще 17 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.