Укртелеком
Укртелеком не продаватимуть

Конкурс з продажу «Укртелекому» не буде оголошений у вересні цього року. Про це у ході прес-конференції заявив голова Фонду держмайна України Олександр Рябченко.

«Укртелеком буде приватизовано і це буде точно, але те, що конкурс буде оголошений у вересні, то я можу сказати, що цього не буде. Ми просто не встигнемо», – наголосив Олександр Рябченко.

При цьому він наголосив, що ФДМУ очікує урядового рішення щодо передачі акцій від Мінтрансзв’язку.

За його словами, Фонд держмайна очікує, що стартова ціна продажу «Укртелекому» буде не менше 12 млрд грн.

Нагадаємо, 4 серпня цього року ФДМУ переніс з серпня на вересень 2010 року конкурс з використанням відкритості пропозиції ціни за принципом аукціону 92,79% ВАТ “Укртелеком”. Відповідний наказ Фонду від 30 липня 2010 р. № 1109 опубліковано в газеті “Відомості приватизації”.

Раніше, 24 березня, голова ФДМУ Олександр Рябченко повідомив, що в цьому році планується продаж 67% акцій “Укртелекому” не менше ніж за 7 млрд грн.

13 червня міністр транспорту і зв’язку України Костянтин Єфименко заявив, що відносно перспектив продажу «Укртелекому» є два підходи. Перший – продати його в поточному році за ті гроші, які він буде коштувати на нинішньому етапі розвитку. Другий – продати підприємство за вигідною ціною після його модернізації.

Костянтин Єфименко пояснив, що сьогоднішні проблеми «Укртелекому» пов’язані з відсутністю зростання, недостатньо прибутковою діяльністю, наявністю збиткових послуг, які носять соціально значимий характер, таких як відправка телеграм і телефонний зв’язок у сільській місцевості.

Нагадаємо, 19 травня в офіційному виданні “Відомості приватизації” було опубліковано повідомлення, що Фонд державного майна України (ФДМУ) має намір виставити на продаж пакет акцій ВАТ “Укртелеком” у розмірі 92,79% у серпні 2010 р. Пакет акцій товариства планують виставити на аукціон.

Укртелеком” – найбільший в Україні оператор фіксованого зв’язку, державі належить 92,86%. Компанія включена до переліку підприємств, що приватизуються в 2007 р. Проте приватизація до цих пір не відбулася.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.