Авіакатастрофа у Смоленську
Українські пілоти змогли посадити машину в погодних умовах посадки літака Леха Качинського в російському Смоленську

Українські пілоти на симуляторі польоту для літака Ту-154 змогли посадити машину в погодних умовах на момент посадки літака президента Польщі Леха Качинського 10 квітня в російському Смоленську.

Відповідну симуляцію польоту провели в Національному Київському авіаційному університеті на прохання польських журналістів програми Superwizjer TVN.

Пілоти посадили машину в аналогічних погодних умовах, грунтуючись на показаннях бортового устаткування. Землю екіпаж побачив на висоті близько 50 метрів.

Крім цього, пілоти спробували посадити літак при нульовій видимості, що їм також вдалося.

Інструктор, який був командиром екіпажу під час симуляції польоту, Анатолій Петров відзначив, що при нульовій видимості намагатися посадити машину можна лише на симуляторі, оскільки це дуже великий ризик.

Нагадаємо, що 10 квітня президент Польщі Лех Качинський з дружиною та делегацією польських високопоставлених осіб загинули в авіакатастрофі під час заходу на посадку на військовий аеродром у Смоленську.

Контрольована російською владою Міждержавна авіаційна комісія опосередковано називає причиною Смоленської трагедії помилку пілотів, які спробували посадити літак, незважаючи на сильний туман.

У той же час частина фахівців вважає причиною катастрофи неправильні дані, надані екіпажу диспетчером Смоленського аеродрому, через які літак опинився над землею на кілометр ближче від початку злітно-посадочної смуги.

За однією з версій, диспетчер надав неправильні дані екіпажу з-за неправильних показань застарілого радара аеродрому.

Джерело korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.