МВС, міліція
У загальному заліку українські правоохоронці вибороли друге місце

Хмельницькі міліціонери привезли 9 переможних кубків із Міжнародного спортивного турніру серед поліцейських, який проходив у італійському місті Лавіко-Терме.

Змагання, у яких взяли участь 22 команди з восьми країн Європи (України, Італії, Німеччини, Австрії, Румунії, Угорщини, Сербії та Болгарії), проводилися у трьох видах спорту: волейбол, великий теніс та футбол. Хмельничани посіли перше місце в турнірі з волейболу та великого тенісу. У загальному заліку команда українських правоохоронців піднялася на другу сходинку переможного п’єдесталу.

Кращим футболістом турніру визнали працівника 23-го відділу внутрішньої безпеки Павла Яреська. Кращим волейболістом став викладач Хмельницького навчального центру бойової підготовки працівників міліції Михайло Пилипюк, а змагання з великого тенісу виграв Костянтин Лук’яненко.