Хартум, Судан
UDC Holding збудує місто-супутник столиці Судану, Хартум

Девелоперський холдинг UDC Holding (Україна) розробляє проект будівництва міста-супутника Хартума в Судані, заявив директор UDC Holding Леонід Богданов.

За словами підприємця, проект будівництва міста-супутника буде представлений холдингом на міжнародному інвестиційному форумі Saudi Investors Window (SIW) 2010 8-9 грудня в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

Як повідомляється, проект міста-супутника, розрахований на середній клас, передбачає будівництво на земельній ділянці площею близько 600 га на березі Блакитного Нілу в Хартумі житлових будинків, університету, торгово-розважальної інфраструктури.

Між тим, на даному етапі проект перебуває на першій стадії розробки і земельну ділянку під будівництво вже придбано. Замовником та інвестором проекту виступає кувейтська компанія Al-Bader International Development.

За попередніми оцінками, сума інвестицій в проект складе $12 млрд. На будівництво містечка може піти 4-7 років.

Крім того, Богданов зазначив, що UDC Holding займається не тільки розробкою проекту, а й буде керувати ним починаючи від проведення тендерів і закінчуючи здійсненням технічного нагляду. Також він не виключив можливості участі в даному проекті українських виробників будматеріалів.

Нагадаємо також, що 26 серпня цього року, влада Єгипту заявила, що планує побудувати два мегаміста-супутника в рамках боротьби з перенаселеністю Каїра, де проживає близько 20 мільйонів чоловік.

На захід від Каїра з’явиться місто імені 6 жовтня (на честь дати початку війни між Єгиптом і Ізраїлем у 1973 році). На схід від столиці розташується мегаполіс під назвою Новий Каїр.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.