hilton
Підготовка готелів до Євро-2012 обійдеться у 320 мільярдів

Згідно Державної цільової програми підготовки та проведення Євро-2012, до кінця листопада 2011 належить підготувати 366 готелів. Це все на суму не більше 320 млрд. грн..

Про це повідомив голова Державної служби туризму і курортів України Анатолій Пахля.

«Це, зокрема, ремонт та реконструкція 265 готелів та завершення будівництва нових 101 (47 у Києві, 24 у Львові, по 15 у Донецьку та Харкові). Загальний обсяг капіталовкладень у ці об’єкти буде перевищувати 320 мрд грн. Відзначу, що це не бюджетні кошти, а оборотні активи готельних підприємств, це інвестиції – як внутрішні, так і зовнішні», – зазначив Анатолій Пахля.

За даними Державної служби туризму і курортів України, зараз в нашій країні налічується 2,5 тис. готелів та інших засобів розміщення, що підлягають сертифікації, у тому числі 13 п’ятизіркових готелів і 68 – чотиризіркових.

Нагадаємо, що 4 серпня 2010 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України про розвиток і підготовки готельної інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу».

Цей документ регламентує, що, починаючи з 1 січня 2011 р. тимчасово звільняються від оподаткування податком на прибуток строком на 10 років підприємства, які надають готельні послуги категорій 3,4,5 зірок, якщо такі готелі були реконструйовані або побудовані заново, і будуть введені в експлуатацію до 1 вересня 2012

Також найближчим часом Україна перейде на загальноєвропейські стандарти класифікації готелів асоціації Hotelstars Union. Ця система дає більш об’єктивну оцінку наданих готелем послуг, визнають готельєри.

Зараз в Україні діє стандарт, розроблений на основі прийнятого у Франції.

Стандарт Hotelstars Union був затверджений 14 грудня 2009 в Празі членами асоціації HOTREC – Швецією, Німеччиною, Австрією, Швейцарією, Угорщиною, Нідерландами та Чехією.

За підсумками рейтингування готель набирає певну кількість балів, виходячи з яких, визначається його категорія. Стандарт містить у собі 270 пунктів, причому лише частина вимог до готелів обов’язкові.

Багато українських готельєрів при будівництві своїх готелів вже використовують європейські стандарти.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.