Костянтин Грищенко
Грищенко розповів африканцям як Україна хоче в ЄС

Тепер і в Африці знають, як Україна хоче в Євросоюз. Вчора, 28 вересня, у рамках участі в засіданнях 65-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко провів робочу зустріч з Міністром закордонних справ, міжнародного співробітництва та питань гамбійців за кордоном Республіки Гамбія Мамаду Тангаром, повідомляє прес-служба МЗС

У ході бесіди були обговорені актуальні питання двостороннього співробітництва, зокрема у контексті запланованого візиту Мамада Тангара в Україну.

“Костянтин Грищенко, коротко поінформувавши про основні моменти внутрішньо- та зовнішньополітичної політики, яку проводить новообраний Президент України та органи виконавчої влади в Україні, підтвердив налаштованість нашої держави й надалі проводити курс на інтеграцію до Європейського Союзу”, – йдеться у повідомленні МЗС.

Голова зовнішньополітичного відомства Гамбії, у свою чергу, позитивно відзначивши активізацію відносин своєї держави з Україною, повідомив про намір, на доручення Президента Гамбії, здійснити візит в Україну до кінця 2010 р.

Міністри закордонних справ України та Гамбії домовились про подальші контакти, зокрема у рамках підготовки до згаданого візиту, а також з метою вирішення питань, які представляють взаємний інтерес.

Габмія – країна в західній Африці, з півночі, сходу і півдня оточена Сенегалом, на заході омивана Атлантичним океаном. Населення країни складає 878 тисяч осіб (перепис 1992 року). Основний експорт країни – арахіс, риба, пальмова олія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.