Ахмед Закаєв
Закаєв долучився до конгресу лише 18 вересня після затримання у Варшаві

Учасники Всесвітнього Чеченського конгресу, який пройшов у ці дні поблизу польської столиці, вимагають створення міжнародного суду над злочинами, скоєними у Чечні. З такою відозвою вони звернулися до Організації Об’єднаних Націй.

У резолюції йдеться про необхідність проведення міжнародної конференції з сьогоднішньої ситуації в Чечні, під егідою Ради Європи та Європарламенту.

Крім цього, учасники конгресу закликають міжнародні організації домагатися того, щоб Росія забезпечила вільний доступ іноземних спостерігачів у Чечню.

Світовий конгрес Чеченський засудив «будь-які форми насильства, що здійснюються усіма сторонами збройного конфлікту» в Чечні і закликав до «мирного його вирішення».

Світовий конгрес чеченського народу, організовуваний чеченської діаспорою та керівництвом невизнаної Республіки Ічкерія, відкрився в передмісті Варшави 16 вересня. Ахмед Закаєв, який очолює уряд невизнаної Ічкерії, зміг потрапити на конгрес тільки 18 вересня після того, як напередодні був затриманий у Варшаві.

Джерело Inosmi

Comments

  1. Давно пора. Деятелям из Всесвітнього Чеченського конгресу давно пора в Сибирь- за тысячи вырезанных русских МИРНЫХ граждан , проживавших в Чечне ДО чеченских войн.К ним, за компанию Пашу Мерседеса ( Грачева ) – за тысячи искалеченных жизней молодых российских ребят. Да и роль Ельцына в ИСТОРИИ давно пора озвучить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.