БЮТ
Бютівці кажуть, про зізнання Азарова про організацію цензури

В Україні сталася безпрецедентна подія. Вперше в історії, один з найвищих державних чиновників, прем’єр-міністр Микола Азаров публічно визнав, що особисто займається цензурою на українському телебаченні, йдеться у повідомленні прес-служби БЮТ.

Зокрема Азаров зізнався у тому, що заборонив будь-які комедійні телепрограми та ролики про вітчизняних політиків. Таким чином Азаров поповнив злочинний доробок своїх колег по уряду. Адже раніше чинний міністр освіти Дмитро Табачник публічно зізнався в тому, що займався фальсифікацією результатів соціологічних досліджень.

Водночас опозиція не повідомляє, коли саме прем’єр зізнався у цензурі в Україні.

Віднині існування цензури в Україні та втручання держави в редакційну політику ЗМІ – доконаний факт. Доведено Азаровим, хоча і регулярно спростовується Януковичем та Герман, відзначає БЮТ.

У зв’язку із публічним зізнанням у скоєні злочину, Генеральна прокуратура має порушити проти прем’єр-міністра Миколи Азарова кримінальну справу за статтею 171 Кримінального кодексу, про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та за порушення Конституції України і Закону України «Про інформацію», які проголошують заборону будь-якої цензури в нашій державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.