правосуддя, суд, суддя
Вчитель пробуде у в'язниці близько трьох місяців

У американському штаті Нью-Джерсі вчителя фізики однієї з середніх шкіл засудили до трьох місяців в’язниці за те, що він вивів учня за вухо з класу.

Як повідомляє джерело, чоловік був вимушений вивести учня з класу, таким чином, у зв’язку з тим, що під час занять хлопчик без дозволу увійшов до класу і почав там щось шукати. Учитель тричі звертався до підлітка з проханням залишити приміщення, але той ніяк не реагував на слова дорослого. Тоді 49-річний Трой Рашинг сам вивів неслухняного учня в коридор.

Рашинг, який більшу частину свого життя присвятив учительській професії, вже звільнений зі школи. Крім того, суд заборонив йому працювати на державній і муніципальній службі в штаті Нью-Джерсі.

Оголошуючи вирок, суддя зізналася, що вона не залюбки виносить покарання людині, яка настільки довгий час працювала на благо суспільства.

Нагадаємо, на початку липня поточного року Міністерство освіти Великобританії прийняло нові шкільні правила, згідно з якими вчителям дозволено застосовувати силу до неслухняних учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.