Маргарет Віт
Маргарет Віт

Федеральний суддя в США зобов’язав військово-повітряні сили відновити на посаді медсестру-лесбіянку, звільнену через заборону прийняття  на службу у війська відкритих гомосексуалістів.

Майор Маргарет Вітт, що має бойові нагороди, була усунена з посади, а потім звільнена з лав збройних сил в 2004 році, коли командуванню стало відомо про її стосунки з цивільною жінкою.

Вона оскаржила це рішення у федеральному суді в штаті Вашингтон, і суддя Рональд Лейтон постановив, що звільнення порушило конституційні права Вітт і при цьому завдало збитку моральному духу в її підрозділі.

“Ніщо не свідчить про те, що поранених військовослужбовців хвилює сексуальна орієнтація медсестри або медичного техніка, який доглядає за ними”, – заявив суддя, який сам не зміг втриматися від сліз.

Адвокати, що представляють ВПС, можуть подати апеляцію, але якщо рішення суду вступить в законну силу, Вітт будуть зобов’язані прийняти назад на службу, де вона стане першою відкритою лесбіянкою в рядах американських збройних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.