Інтернет
Аудиторія українського інтернету збільшилася на 5,2% за серпень 2010 року

Згідно з даними дослідження активності української інтернет-аудиторії від порталу I.UA, пік сезону відпусток припав на кінець липня – початок серпня. З другої половини серпня почалося зростання користувачів українського інтернету і до кінця місяця їх нараховувалося 7 млн 549 тис, що на 5,2% більше ніж за підсумком попереднього місяця.

При цьому ядро аудиторії, тобто тих користувачів які як мінімум раз на тиждень протягом місяця заходили в інтернет, склало 2 019 277 користувачів на місяць. В порівнянні з попереднім місяцем це ріст на 1%.

Аудиторія київської області зменшилась на 2,5%. Це найзначніша зміна в порівнянні з іншими регіонами. Ймовірно, це може свідчити про більші заробітки киян та їхню активність відпочинку за межами України.

У боротьбі інтернет-браузерів в серпні свою частку в українській мережі помітно збільшила Opera 10 версії – 1.5% зростання. Серед провайдерів виріс Укртелеком на 4.7%, а частина аудиторії Goolge перетекла до пошукового сервісу Яндекс на піввідсотка.

У контексті дослідження від I. UA, користувачем умовно вважається браузер, яким користується людина на одному пристрої. Унікальний браузер ідентифікується за допомогою автоматично встановленого на нього cookie файлу і спеціальний алгоритм дозволяє скоротити до мінімуму похибки даного методу підрахунку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.